Naujienos apie "Garage Gang Fest" 2020 jau greitai!

"Garage Gang Fest"

„Garage Gang Fest“ tai, neatskiriama „Auto Moto Parko“ vasaros tradicija. O pačią šventę galima pavadinti svarbių, prie parko veiklos prisidėjusių ir dabar prisidedančių žmonių uždaru susibūrimu. Joninių išvakarėse festivalis jau trečią kartą iš eilės suvienijo unikalių automobilių bei motociklų transporto priemonių savininkus, auto-moto ir ekstremalaus sporto gerbėjus ir klubus, bei gyvos muzikos mylėtojus.

Gyvo garso

koncertas

Išskirtinių automobilių

paroda

Laikas su

bendraminčiais

Renginiuose galima išvysti skirtingos stilistikos automobilių, bagių, motociklų parodą. Čia atvyksta ir klasikiniai „Volkswagen“, „Datsun“, „Chevrolet“ markių automobiliai, bei naujos kartos „Ford F150“ visureigis, sportiniai „Auto Moto Parko“ automobiliai, ir net triratis motociklas!

2019 m. scenoje taip pat nuo vidurdienio iki pat vakaro skambėjo gyva muzika. Trečius metus į AMP atvyko instrumentinio roko grupė iš Vilniaus – „Pigeon is My Friend“ bei šventės naujokai ir „X-Faktoriaus“ projekto dalyviai – grupė „Intervalai“. O patį renginį atidarė grupė „The Big Idea”, atvykusi net iš Prancūzijos. Ištvermingiausi svečiai sulaukė Joninių laužo.

Akimirkos iš "Garage Gang Fest"

Naujienos apie "Garage Gang Fest" 2020

jau greitai!

  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon
  • LinkedIn

Auto Moto Parkas - Aktyvaus laisvalaikio kompleksas.

Gerų emocijų startas!

©2008-2020 Auto Moto Parkas