top of page

Naujienos apie "Garage Gang Fest" 2020 jau greitai!

"Garage Gang Fest"

„Garage Gang Fest“ tai, neatskiriama „Auto Moto Parko“ vasaros tradicija. O pačią šventę galima pavadinti svarbių, prie parko veiklos prisidėjusių ir dabar prisidedančių žmonių uždaru susibūrimu. Joninių išvakarėse festivalis jau trečią kartą iš eilės suvienijo unikalių automobilių bei motociklų transporto priemonių savininkus, auto-moto ir ekstremalaus sporto gerbėjus ir klubus, bei gyvos muzikos mylėtojus.

band icon.png

Gyvo garso

koncertas

vintyage car.png

Išskirtinių automobilių

paroda

98497-200.png

Laikas su

bendraminčiais

Renginiuose galima išvysti skirtingos stilistikos automobilių, bagių, motociklų parodą. Čia atvyksta ir klasikiniai „Volkswagen“, „Datsun“, „Chevrolet“ markių automobiliai, bei naujos kartos „Ford F150“ visureigis, sportiniai „Auto Moto Parko“ automobiliai, ir net triratis motociklas!

2019 m. scenoje taip pat nuo vidurdienio iki pat vakaro skambėjo gyva muzika. Trečius metus į AMP atvyko instrumentinio roko grupė iš Vilniaus – „Pigeon is My Friend“ bei šventės naujokai ir „X-Faktoriaus“ projekto dalyviai – grupė „Intervalai“. O patį renginį atidarė grupė „The Big Idea”, atvykusi net iš Prancūzijos. Ištvermingiausi svečiai sulaukė Joninių laužo.

Akimirkos iš "Garage Gang Fest"

Naujienos apie "Garage Gang Fest" 2020

jau greitai!

  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon
  • LinkedIn
bottom of page