top of page

MŪSŲ PASLAUGOS

rally bmw (1).jpg

Sportiniai ralio automobiliai

Sėsk už sportinio BMW ralio automobilio vairo arba į šturmano sostą. Šis sportinis-pramoginis automobilis leis suprasti ir pagerinti savo vairavimo įgūdžius ir įvertinti savo vairavimo galimybes! O patyrę instuktoriai pasidalins vertingais patarimais. 

Monster truck (3).jpg

Monster Truck

Išskirtinė galimybė vairuoti arba būti pavėžintiems specialiame ruože vieninteliu Baltijos šalyse Monster Truck! Paslauga tinka visiems be išimties: tiek vaikinams, tiek merginoms. MONSTRU važiuoti galima su draugais, šeima, tad kviečiami visi tie, kurie trokšta įspūdžių, neišdildomų emocijų ir ypatingai praleisto laiko.

IMG_4141.JPG

Vairavimo pamokos vaikams ir jaunimui

Sportinio vairavimo pamokos vaikams ir jaunimu - tai unikali galimybė 10-16 metų vaikams įgauti teorinių ir praktinių žinių apie automobilio vairavimą uždarame ralio parke. Vaikų lauks subalansuota teorinių žinių, vairavimo praktikos BMW ir Subaru Impreza automobiliais pamoka.

teminis vaiko gimtadienis automobiliai.J

Vaikų gimtadienių šventės

"Auto Moto Parkas" siūlo švęsti gimtadienį aktyviai! Čia vyksta geriausi vaikų gimtadieniai. 

Į gimtadienio šventę galime įtraukti įvairias pramogas - Monster Truck, sportinius-pramoginius ralio važiavimus arba pervežimus, įgūdžių gerinimą sportiniu ralio simuliatoriumi. 

auto moto parkas trasa.jpg

AMP Ralio parkas

AMP Ralio parkas turi daug įvairių posūkių, keletas iš jų - visiškai „akli“. Parke esant vienam lenktyninkui, galima važiuoti kur ir kaip norite, nes yra daug sankryžų. Protingai susirašius savo stenogramą galima pasiruošti greičio ruožą iki 12 km. Trasos danga yra prižiūrima ir po kiekvienos sesijos išlyginama.

IMG_3758.JPG

AMP Enduro parkas

Auto Moto Parke yra ne tik Ralio parkas, bet ir Enduro parkas. Enduro parkas driekiasi miško keliukais, tuomet yra įvažiuojama į Ralio parką, kur galite pilnai atsukti "gazo" rankeną, o galiausiai įvažiuojate į motokroso elementų turinčią atkarpą su tramplynais! Taip pat sukurtos dirbtinos kliūtys - padangų, rastų ruožai, svarstyklės ir tilteliai.

Bendras ilgis ~5-6 km. 

IMG_2126.jpg

Gimtadieniai, bernvakariai, mergvakariai ir kitos šventės

Ieškot unikalių pramogų ir vietos savo, šeimos ar draugų šventei?

 

Dovanokite nepamirštamą nuotykį Auto Moto Parke. Mes mielai pasirūpinsime jūsų aktyviomis pramogomis ir staigmenomis.

amp house.jpg

AMP House -

Erdvė jūsų šventei

Tai unikali vieta, kur galite švęsti savo šeimos ar draugų šventę (vaikų gimtadieniai, bernvakariai, mergvakariai) ar organizuoti darbuotojų Teambuilding. renginį.

 

Galite įsikurti tiek viduje, kur yra visi reikalingi baldai, infrastruktūra (iki 60 žmonių), tiek lauke, kur galite organizuoti BBQ pikniką.

simuliatorius auto moto parkas.jpg

AMP Ralio simuliatorius

Papildoma pramoga:

Ralio simuliatorius - tai unikali galimybė pajausti automobilio valdymą virtualioje aplinkoje. Galima vairuoti nuo klasikinio “Audi Quattro” ar “Subaru Impreza” iki naujausio “Škoda R5” modelio!

Išmėginti sudėtingiausius pasaulio ruožus galima Naujoje Zelandijoje, Lenkijoje, Argentinoje, Švedijoje, Suomijoje, Ispanijoje ir Australijoje!

Nori užsisakyti paslaugas?

Susisiekime!

Išankstinė rezervacija ir informacija:

+37061222492

  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon
  • White LinkedIn Icon
bottom of page