SPORTINIAI RALIO

AUTOMOBILIAI

Pramogos su Sportiniais ralio automobilais

Auto Moto Parko automobiliai

Automobiliai paruošti mėgėjiškam sportui. Automobiliuose sumontuoti sportiniai diržai, sėdynės, sportinė važiuoklė ir sportui paruoštas variklis leis pajusti sportinio automobilio malonumą.

bmw-icon_auto moto parkas.png

AMP Ralio parkas  - net 12 km greičio ruožas.


AMP Ralio parkas turi daug įvairių posūkių, keletas iš jų - visiškai „akli“. Parke esant vienam lenktyninkui, galima važiuoti kur ir kaip norite, nes yra daug sankryžų. Trasos danga yra prižiūrima ir po kiekvienos sesijos išlyginama.

AMP Logo (be fono).png

BŪK PERVEŽTAS SPORTINIU RALIO AUTOMOBILIU

Žinai, ką reiškia būti tvirtai prisegtam diržais sportiniame automobilyje? O gal žinai, ką reiškia, kai automobilis nestabdydamas lekia į posūkį už kurio nesimato, kas toliau, ir negali kontroliuoti situacijos?... Nori pasikrauti adrenalino? Tapk „Auto Moto Parko“ sportinio-pramoginio ralio automobilio šturmanu!

 

Šis nuotykis visiškai saugus – važiavimas vyks uždaroje „Auto Moto Parkas“ trasoje, Jūs ar Jūsų artimas žmogus sėdės šturmano vietoje, o automobilio vairą laikys profesionalus „Auto Moto Parko“ instruktorius.

35 EUR 

SPORTINIO RALIO AUTOMOBILIO VAIRAVIMAS SU INSTRUKTORIUMI 

Galu varomas automobilis dar daug kam yra nesuprantama technika. Šis sportinis-pramoginis BMW leis suprasti ir pagerinti savo vairavimo įgūdžius ir įvertinti savo vairavimo galimybes!

Pajauskite, ką reiškia sėdėti automobilyje, kuris slysta šonu posūkyje! Sėdėsite sportinėje sėdynėje, būsite priveržti sportiniais saugos diržais ir valdysite galingą automobilį! 12 km greičio ruožo stenogramą skaitys profesionalus šturmanas, tad greičio ir netikėtumų netruks!

69 EUR 

Auto Moto Parkas ralis bmw rally (9).jpg

VAIRUOK SPORTINĮ RALIO AUTOMOBILĮ SU DRAUGU

Sėdi už vairo, šalia pasisodini draugą ar draugę ir lekiate specialai Jums paruoštame, uždarame parko greičio ruože.

10 km greičio ruožas, 10 minučių, kurios leis pajausti automobilio galimybes ir pajausti savo vairavimo įgūdžius. O šalia sėdintis draugas mėgausis važiavimu arba padės orientuotis trasoje.

Adrenalino, greičio ir gerų emocijų tikrai netruks!

50 EUR 

SPORTINIO VAIRAVIMO IR VAIRAVIMO ĮGŪDŽIŲ GERINIMO PAMOKA

Sportinio vairavimo pamokos su BMW bolidais tikslas – supažindinti žmones, kurie niekada nėra sėdėję sportiniame automobilyje ir važiavę ekstremaliomis sąlygomis, su sportiniu automobiliu. Kiekvienas pamokos dalyvis pajaus, ką reiškia valdyti galine ašimi varomą BMW automobilį, bei įgaus tiek teorinių, tiek praktinių žinių, kaip suvaldyti automobilį ekstremaliose situacijose.

 • Teorinė dalis. Susipažinimas su ralio parku ir sportiniais automobiliais (20 min).

 • Praktinė užduotis. Dalyvis pats vairuoja automobilį, o šturmano vietoje sėdi instruktorius. Įveikiamas 12 km ruožas, kuriame daug teigiamų bei neigiamų posūkių. Instruktorius moko, kaip reikia įvažiuoti į posūkius bei kaip juos įveikti (20 min).

 • Aptarimas ir gautos informacijos įsisavinimas (10 min).

 • Praktinė užduotis. Dalyvis pats vairuoja automobilį uždaroje trasoje ir gerina savo vairavimo įgūdžius (20 min).

 • Aptarimas ir vairavimo pastebėjimai bei patarimai (10 min).

 • Praktinė užduotis. Dalyvis sėda į šturmano vietą, o instruktorius į vairuotojo. Instruktorius taisyklingai įveikia 3 km greičio ruožą, parodydamas dalyviui, kaip reikia elgtis su automobiliu bei kaip įveikti skirtingus posūkius (10 min).

 • Gautos informacijos aptarimas (10 min).

 • BMW sportinio vairavimo pamokos sertifikato įteikimas bei atsakymai į klausimus (20 min).

180 EUR 

VAIRAVIMO PAMOKOS

VAIKAMS IR JAUNIMUI

„Auto Moto Parkas“ siūlo vairuoti specialiai vaikams ir jaunuoliams paruoštą sportinį ralio automobilį su automatine pavarų dėže.

Profesionalus instruktorius padės suprasti automobilio valdymo pradmenis, o tada vaikas pats vairuos bolidą! Tinka visiems dar nemokantiems vairuoti (vaikams, paaugliams ir suaugusiesiems).

Šis nuotykis visiškai saugus – važiavimas vyks uždarame „Auto Moto Parko“ ralio ruože, o mokinys vairuos visiškai saugų sportinį automobilį su instruktoriumi.

Nuo 49 EUR 

Nori užsisakyti paslaugas?

Susisiekime!

Išankstinė rezervacija ir informacija:

+37061222492

 • White Facebook Icon
 • White YouTube Icon
 • White Instagram Icon
 • LinkedIn