top of page

RENGINIŲ ORGANIZAVIMAS 

Renginiai įmonėms - komandos formavimas, produktų pristatymas, aktyvios pramogos

Aktyvios pramogos ir geriausios emocijos Jūsų komandai!

Mes siūlome pamiršti visos dienos sėdėjimą kėdėje klausantis lektorių, pamiršti įprastas „pažink save ir kolegas” programas. Mes siūlome sustiprinti komandą PRAMOGAUJANT! "Auto Moto Parkas" siūlo unikalias pramogas, kurių metu ne tik formuosite komandą, sustiprinsite tarpusavio ryšius, bet ir pasikrausite adrenalino bei puikių emocijų.

"Auto Moto Parkas" - tai vieta, kur kiekvienas įsikraus adrenalino ir gerų emocijų!

Tyrimai rodo, jog net 80 procentų sėkmingiausių sandorių įvyksta, kai esate labiausiai atsipalaidavę. Dauguma kolegiškų draugysčių užsimezga aktyvių pramogų ir neformalių vakarėlių metu. Realybė rodo, jog darbuotojui leidus atsiverti jo kūrybiškumui ir realizuoti save, padidėja jo našumas bei motyvacija dirbti. O taip pat – ir įmonės rezultatai!

Populiariausios mūsų pramogos jūsų šventei

IMG_5103.jpg

"F-Race" - tai renginys kuriame kiekvienas dalyvis tampa lenktynininku ir pajaučia ką reiškia, kai užverda kraujas nuo azarto.

 

Tai yra beprotiškai linksmos lenktynės su pigiais automobiliais, kuriose visi pasikrauna daug gerų emocijų

 

"F-Race" - tai yra komandinės lenktynės, kur komanda yra sudaroma iš trijų asmenų. Komandos yra formuojamos atsitiktine tvarka, taipogi atsitiktine tvarka, burtų keliu, komanda gauna automobilį, kurį turi patys pasipuošti ir su kuriuo turės lenktyniauti prieš kitas komandas ištvermės, keių valandų, važiavime.

Pramoga kuri priverčia visus dirbti kartu ir siekti pergalės!

Siūloma 12 - 90 asmenų grupėms

DAUGIAU INFORMACIJOS

FOLK RACE.jpg

"Dueal Race" - stok į lygiaverčią kovą prieš savo draugą ar kolegą - du panašūs automobiliai ir viena tokia pati trasa - laimi vairavimo įgūdžiai ir lydinti sėkmė!

Tai yra įmonių kolektyvų, bernvakarių ir netgi kartais mergvakarių smagiausias laiko praleidimas. Lenktynės vyksta uždaroje trasoje su standartiniais pigiais automobiliais ir draugai lenktyniauja vienas prieš kitą startuodami šalia ir finišuodami po įveikto vieno rato. Važiavimą laimėjusi komanda gauna tašką, tad daugiausiai pergalių surinkusi komanda laimi!

Geros emocijos ir superinis laiko praleidimas garantuotas!

Siūloma 4 - 30 asmenų grupėms

DAUGIAU INFORMACIJOS

Monster truck bus auto moto parkas.jpg

Šis monstras didelis ir galingas, o jį suvaldyti reikia pastangų.

 

Tai yra tikslumo varžybos, kurių metu kiekvienas dalyvaujantis rungtyje turi įveikti tokį patį kliūčių ruožą per nustatytą laiką. O kliūčių ruožas driekiasi per stačias įkalnes ir nuolydžius. 

Monster Truck vairuoja visi dalyviai kartu su profesionalu instruktoriumi. O kiti kolegos gali sėdėti ir mėgautis važiavimu.

Ši rungtis dažnai yra kombinuojama su sportiniais BMW automobiliais. Kol vieni vairuoja Monster Truck, kiti kraunasi įgūdžių su ralio automobiliais.

Siūloma 6 - 40 asmenų grupėms

DAUGIAU INFORMACIJOS

rally bmw.jpg

Sportiniai ralio

automobiliai

Sportiniai ralio automobiliai varomi galine ašimi uždarame ralio parke kiekvienam leis pasijausti tikru sportininku.

Sportinį ralio automobilį vairuoja kiekvienas dalyvis toje pačioje trasoje ir skaičiuojamas įveikto rato laikas.

Kiekvieno važiavimo metu šalia vairutojo atsisėda šturmanas/kolega ir važiuojant gali dalintis emocijomis bei patarimais

Siūloma 3 - 30 asmenų grurpėms

Norintiems daugiau - visas pramogas siūlome derinti ir jungti.

bottom of page