Sportiniai ralio automobiliai

Sėsk už sportinio BMW ralio automobilio vairo! Arba į šturmano sostą!

Apie pramogas

Automobiliai paruošti mėgėjiškam sportui. Automobiliuose sumontuoti – sportiniai diržais, sėdynės, sportinė važiuoklė ir tam paruoštas variklis.

Tai puiki idėja gimtadienių, bernvakarių ar mergvakarių šventimui su kitokiomis sąlygomis išsinuomojant automobilį visai valandai ar kelioms!

BMW Rally - vairuok pats!

Pajauskite ką reiškia sėdėti automobilyje kuris slysta šonu posūkyje! Sėdėsite sportinėje sėdynėje, būsite priveržti sportiniais saugos diržais ir valdysite galingą automobilį! 12 km greičio ruožo stenogramą skaitys profesionalus šturmanas, tad greičio ir netikėtumų netruks!

69 Eur

Būk Pavėžintas

Šis nuotykis saugus – Jūsų artimas žmogus sėdės šturmano vietoje, o automobilio vairą laikys profesionalus“Auto Moto Parko”vairuotojas.

35 Eur

BMW Cross - vairuok pats

Sėdi už vairo, šalia pasisodini draugą ar draugę ir lekiate uždarame parke! adrenalino ir greičio netruks! 10 km greičio ruožas privers pajausti automobilio galimybes ir pajausti savo vairavimo įgūdžius.

50 Eur

Darbo laikas: “Auto-Moto Parkas” dirba visą savaitę. Tik gavus Jūsų registracijos formą, su Jumis susisieksim asmeniškai ir suderinsime paslaugos laiką.

*Nuomojantis sportinį – pramoginį ralio automobilį reikalaujamas 50 eur užstatas.