Pamoka vyksta Trakų rajone įsikūrusiame Auto Moto Parke. Čia 24 hektarų plote yra Ralio parkas, kuriame testuoja savo automobilius bei treniruojasi garsūs Lietuvos ralio sportininkai, tokie kaip: Benediktas Vanagas, Vaidotas Žala, Dominykas Butvilas.
Taip pat čia gerina savo vairavimo įgūdžius sportininkai ir iš Lenkijos bei Ukrainos.

Ralio parkas

Ralio parkas – tai vieta kurioje daug įvairių posūkių (teigiamų, neigiamų), tiesiosios bei tramplynai. Ir aukščiausio meistriškumo vairuotojai randa kur gali tobulinti savo vairavimo įgūdžius.

Kam skirta?

BMW Ralio pamokos tikslas, supažindinti žmones su auto sportu kurie niekada nėra sėdėję sportiniame automobilyje ir važiavę ekstremaliomis sąlygomis. Kiekvienas mokyklos dalyvis pajaus ką reiškia valdyti galu varomą automobilį, bei įgaus tiek teorinių, tiek praktinių žinių kaip suvaldyti automobilį ekstremaliose situacijose.

Automobiliai

Tai yra 3 klasės BMW automobiliai. Su varikliais nuo 1.6 l. iki galingų 2.5 l. variklių. Automobiliuose sumontuoti saugos lankai, sportinės sėdynės, pasikalbėjimo sistemos, bei sportui paruoštos važiuoklės.

BMW mokyklos programa

  • 00:00 – 00:20 Teorinė dalis – susipažinimas su ralio parku ir  sportiniais automobiliais.
  • 00:20 – 00:40 Praktinė užduotis #1 – dalyvis pats vairuoja automobilį, o šturmano vietoje sėdi instruktorius. Važiavimas yra 12 km ruožas – kuriame daug teigiamų bei neigiamų posukių. Instruktorius mokina kaip reikia įvažiuoti į posūkius, bei kaip juos įveikti.
  • 00:40 – 00:50 Aptarimas ir gautos informacijos įsisavinimas.
  • 00:50 – 01:10 Praktinė užduotis #2 – dalyvis pats vairuoja automobilį uždaroje trasoje ir gerina savo vairavimo įgūdžius
  • 01:10 – 01:20 Aptarimas ir vairavimo pastebėjimai bei patarimai.
  • 01:20 – 01:30 Praktinė užduotis #3 – dalyvis sėda į šturmano vietą, o instruktorius į vairuotojo. Instruktorius taisyklingai įveikia 3 km greičio ruožą, parodydamas dalyviui kaip reikia elgtis su automobiliu, bei kaip įveikti skirtingus posūkius.
  • 01:30 – 01:40 Gautos informacijos aptarimas
  • 01:40 – 02:00 BMW pamokos sertifikato įteikimas, bei atsakymai į klausimus.

Pamokos kaina 1 asm – 180 eur. Pamokos trukmė: 2 val.
Registracija į pamoką elektroniniu laišku: 
Lukas@AutoMotoParkas.lt