„Garage Gang Fest“ ir “Auto Moto Parko” gimtadienis

Antrasis „Garage Gang Fest ’18“ ir “Auto Moto Parko” 10 metų gimtadienis  2018 06 23

10 ekstremalių Auto Moto Parko metų Joninių išvakarės Trakų rajone įsikūrusiame „Auto Moto Parke“ sutiktos kitaip. Čia – antrus metus organizuojamas festivalis „Garage Gang Fest“ sutapo su dar svarbesne švente – 10-uoju parko gimtadieniu. Jeigu atsuktume laiką atgal, suprastume, jog tokio ekstremalaus sporto komplekso idėja gimė daug anksčiau nei prieš dešimtmetį. Vidmantas Perminas, „Auto Moto Parko” (AMP) įkūrėjas ir savininkas pasakojo, kad jo tėtis buvo mototurizmo bei motosporto pradininkas Lietuvoje.

Tad užaugus tarp tokių sportininkų V. Permino mintyse ne tik liko autosporto tradicijos, bet atsirado ir naujos idėjos. „Norėjau turėti trasą šalia namų, o namai turėjo būti vienkiemis ir ši svajonė išsipildė“, – pasakojo V. Perminas. Nuosavą trasą turėti šalia namų norėjosi ir dėl to, kad joje galėtų treniruotis sūnus Lukas, kuris tuo metu dalyvavo motokroso varžybose. Nesuklystume pasakę, jog dabar Lukas Perminas yra tapęs AMP veidu ir kartu su tėčiu plėtoja ir toliau kuria parko veiklą. Nors viskas prasidėjo nuo svajonės, per 10 metų prie šeimos verslo vienaip ar kitaip prisijungė draugai, rėmėjai bei partneriai.
Todėl AMP gimtadienį galima pavadinti svarbių, prie parko veiklos prisidėjusių ir dabar prisidedančių žmonių uždaru susibūrimu. Nuo vidurdienio iki pat vakaro skambėjo gyva muzika. Antrus metus į AMP atvyko instrumentinio roko grupė iš Vilniaus – „Pigeon is My Friend“ bei šventės naujokai iš Molėtų – grupė „Actas“.Kad vieni kitus geriau pažintų ir jaustųsi kaip draugų rate, renginio komanda paruošė svečiams užduotis. Pavyzdžiui, dalyviams reikėjo įrodyti taiklumą iš dažasvydžio šautuvo bei įvardyti AMP motociklų ir automobilių amžių.
Kita užduotis buvo susijusi su L. Permino gįžimu Į Lietuvos Motokroso Čempionatą. Jis, vykdamas į varžybas turi nepamiršti ne tik motociklo, aprangos, bet ir lagamino, į kurį sukraunama visa amunicija. Tad į šventę susirinkę svečiaibandė kuo tiksliau įvardyti, kiek šis sveria. Gimtadienio metu artimiausiems AMP draugams ir partneriams įteiktos atminimo dovanos – vardinės padėkos. Ištvermingiausi svečiai sulaukė joninių laužo. O renginį įgyvendinti padėjo AMP komanda („AMP crew“).
Tačiau švente viskas nesibaigia, tai tik dar vienas postūmis tobulėti. AMP šeimininkai Perminai sutinka, jog svarbiausia ne tik tai, jog parkas gyvuoja jau 10 metų, bet ir tai, kad veikla nestovi vietoje. „Visada esame kūrybiniame procese ir tai, ką visi mato, tikrai ne galutinis variantas, tobulėti yra kur. Mes turime krūvą idėjų, kurias reikia įgyvendinti ir jas tęsti, nes po vienos naujos idėjos gimsta kita nauja. Mes vis dar kūrybiniam procese“, – su perspektyva į ateitį sakė V. Perminas.

Beatričė Bankauskaitė

Pirmasis „Garage Gang Fest“ 2017 07 01
sukvietė savadarbių automobilių ir muzikos entuziastus

Pirmasis „Garage Gang Fest“ šį šeštadienį sudrebino „Auto Moto Parką“ ir suvienijo savadarbių automobilių savininkus ir muzikos gerbėjus iš visos Lietuvos. Liepos 1 dieną apsilankę parke turėjo galimybę ne tik pamatyti filmo apie „Frankenšteiną“ premjerą, išbandyti ekstremalias pramogas, tačiau ir išgirsti gyvos muzikos koncertą

„Nekyla nė abejonės, kad pirmąjį kartą suorganizuotas „Garage Gang Fest“ taps neatskiriama „Auto Moto Parko“ vasaros tradicija. Nuo šiol, Liepos mėnesio pirmąjį šeštadienį festivalis kasmet suvienys savadarbių transporto priemonių kūrėjus, auto-moto ir ekstremalaus sporto gerbėjus ir klubus bei gyvos muzikos mylėtojus“,- po sėkmingai įvykusio festivalio kalbėjo „Auto Moto Parko“ vadovas Lukas Perminas.
Skirtingose „Auto Moto Parko“ teritorijos vietose vyko daugybė „Gagare Gang Fest“ veiklų. Vyko lauko žaidimų varžybos ir dviračių lenktynės. Buvo galima išvysti skirtingos stilistikos automobilių, bagių, motociklų parodą. Keliolika STPGA asociacijos (Savadarbių Transporto Priemonių Gamintojų Asociacija) narių ir entuziastų atvažiavo pademonstruoti ypatingus savadarbius modelius.
Drąsiausieji festivalio dalyviai ryžosi išbandyti ekstremalias pramogas: ralio automobilius bei vienintelį Lietuvoje Monster Truck.
O po unikalaus Auto Moto Parko vadovo Luko Permino pasirodymo važiuojant Velnio kubilo siena, istoriniame garaže, kuriame gimė savadarbis „Frankenšteinas“, vyko muzikos festivalis.
Vakaro metu pasirodė reperis D’Manic, solistas Justinas ir keturios roko stiliaus grupės: Zomšinė Mėnulio pusė, Synonimus, Pigeon is my Friend ir Flopikai.
Sekite Auto Moto parko naujienas